Prodat auto

Volvo XC60 I facelift

V únoru 2013 debutovala svěží verze XC60, která byla připravena pro modelový rok 2014. Aktualizace exteriéru jsou převážně kosmetického rázu, se změnami mřížky a předních světel. Zmizel černý plášť podél spodních prahů a drobných změn výfukového systému a zadních světel. Aktualizace interiéru zahrnují pak nové materiály a úpravu přístrojové desky a 7-palcový dotykový displej.

Výbava interiéru obsahuje řadu funkcí, včetně klimatizace a tempomatu, automatického osvětlení a ovládání stěračů, Bluetooth nebo USB.

Zde může být vaše reklama

Základní verze SE nabízí tu nejlepší kombinaci ceny a vybavení, k dispozici je také dlouhý seznam volitelných doplňků.

Vůz má elegantní tvar a poskytuje dostatek prostoru v kabině, a to i v zadní části. Zavazadlový prostor je velký a dobře tvarovaný. Celková kapacita zavazadlového prostoru je 495 litrů a při sklopení sedadel jej lze navýšit na 1455 litrů.

Volvo pro XC60 nabízí řadu motorů, včetně čtyř, pěti a šestiválcové jednotky. K dispozici je jeden benzínový motor, a to silný T5, který byl původně pětiválcový, aktuálně pak 2,0l čtyřválec s výkonem 345 koní. Dodává se s šestisstupňovou automtickou převodovkou Geartronic.

Existují také dva vznětové motory, D4 a D5. Motor D4 s pohonem předních kol přináší čtyřválec o výkonu 190 koní, pro pohon všech kol je pak tento motor nahrazen 2,4l pětiválcovým dieselem. Obě verze dostaly šestistupňovou manuální převodovku ve standardu, zatímco osmistupňová automatická převodovka Geartronic je k dispozici jako volitelná výbava. Motor D5 pak je 2,4l pětiválec o výkonu 220 koní, který je součástí standardní výbavy s pohonem všech kol. Je dodáván se stejnými převodovkami jako D4.

Všechny tyto motory jsou k dispozici ve všech výbavových stupních, a to SE, SE Lux, R-design a R-design Lux. Všechny verze jsou dodávány s navigací ve standardu, stejně jako kožené čalounění, automatické stěrače nebo parkovací senzory. R-design nabízí sportovnější bodykit a design kol.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další informace